wtorek, 31 lipca 2012

www.siepomaga.pl

Pewnie zauważyliście już po prawej stronie na blogu nową zakładkę - internetową skarbonkę. Tak, to portal www.siepomaga.pl także włączył się dzisiaj do naszej akcji. My już to przetestowaliśmy - DZIAŁA !!! Fajna rzecz, ciekawe akcje, poczytajcie zresztą sami. Całość zbiórki z portalu www.siepomaga.pl zasili konto Wiktora na Fundacji Cor Infantis i będzie przekazana na operację.

Co nam/Wam to wszystko daje?
Możecie sami u siebie utworzyć specjalną wirtualną zbiórkę np. z okazji swoich urodzin, imienin, ślubu lub innej ważnej okazji i zachęcać swoich znajomych do nawet niewielkich wpłat, które pomogą zebrać potrzebną kwotę. Wirtualne wcale nie oznacza nierealne - ponieważ te środki zasilą konto Wiktora na Cor Infantis.
Można także na własnej stronie internetowej lub blogu zamieścić banner (widget) do celu Wiktora. Wystarczy skopiować jeden z wybranych kodów i umieścić go w dowolnym miejscu na swojej stronie. Można wreszcie polecać w ten sposób naszą zbiórkę przez swoje GG lub NK.

Wszystkich korzystających z w/w cudów techniki zachęcamy zatem do polecania dalej, tak aby jak najwięcej osób włączyło się do naszego celu.

Główne konto zbiórkowe pozostaje dalej bez zmian, czyli:


Fundacja Cor Infantis
ul. Nałęczowska 24
20-701 Lublin

Nr konta: 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 - KONIECZNIE PODAJĄC W OPISIE PRZELEWU: "Wiktor Łatuszyński"PS: Gdyby ktoś chciał wpłacić przez www.siepomaga.pl, informujemy, że nie jest tam wymagane żadne logowanie, wystarczy konto w banku lub karta płatnicza i to wszystko. Wpłaca się prosto i szybko, portal nie pobiera żadnych opłat od wpłacających. Co ciekawe - wpłaty są widoczne "od ręki" i można dodać do każdej wpłaty kilka literek od siebie.
Oczywiście, na tych samych zasadach co wcześniej do płatności przez www.siepomaga.pl dodajemy akwarelki - trzeba nam tylko wysłać emaila o dokonanej płatności i podać numer tej, która Wam się najbardziej podoba.
PS: Cieszymy się, że jest już pierwszy odzew - Anonimowego Pomagacza z godziny 22:30 i prosimy o kontakt mailowy - czekają akwarelki :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za pozostawienie komentarza.