piątek, 20 lipca 2012

Wyjątkowa sesja fotograficzna dla Was - wspomaga serducho Wiktora

Z Patrycją poznaliśmy się podczas naszej akcji, chociaż jak się okazało mamy wspólnych znajomych :-) No i oczywiście obydwoje kochamy jedno - fotografię.

Ta kobieta z duszą na ramieniu zaoferowała nam swą pomoc w szczególnym zakresie. Pomoc od niej przyszła do nas zupełnie bezinteresownie - Patrycja sama zaproponowała i zorganizowała, że zrobi coś wyjątkowego dla Wiktora. Ogromny szacun!!! Jest nią artystyczna sesja fotograficzna jaką udostępnia dla Was w plenerze lub w swoim atelier Pat-Studio w Szczecinie.

Jeżeli macie możliwość aby - dołączyć do naszej akcji naprawy serca Wiktora a w ramach podziękowania otrzymać jedyną i niepowtarzalną pamiątkę w postaci PROFESJONALNEJ ARTYSTYCZNEJ FOTOGRAFII - kliknijcie tutaj.

Przyszłe i obecne mamy, rodzice nawet ze sporą gromadką dzieci, dziewczyny i chłopcy - ci na wakacjach nad morzem i ci w domach - nawet się nie zastanawiajcie czy warto czy nie - BO WARTO!
Gdybyście nie mieli teraz czasu - otrzymacie voucher ważny aż do końca przyszłego roku. Zróbcie w ten sposób prezent sobie lub swoim najbliższym - na urodziny, imieniny lub na inną okazję. W ten sposób także wspomożecie serducho Wiktora.

Uwaga! - zwycięzca tej aukcji oprócz profesjonalnego albumu ze zdjęciami otrzyma wyjątkowy prezent-niespodziankę od nas!

Kliknijcie i przekonajcie się sami co takiego Patrycja "wyrabia" w swoim atelier:
http://www.pat-studio.com/
http://pl-pl.facebook.com/PAT.STUDIO.SZN
http://allegro.pl/show_item.php?item=2504756115
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za pozostawienie komentarza.