poniedziałek, 30 lipca 2012

Red Heart od Intruza - Friends Family Forever - One And Only

Niedawno, od firmy Intruz, czołowego producenta ubierającego czołowych artystów na całym świecie :-) otrzymaliśmy niecodzienną propozycję.

Firma ta zaproponowała, że wyprodukuje TYLKO JEDEN EGZEMPLARZ topowej koszulki Friends Family Forever - z sercem w kolorze czerwonym (koszulki te produkowane są tylko i wyłącznie z sercem w kolorze czarnym). Słuchajcie - o wiele prościej wyprodukować jest 1000 koszulek w pewnym schemacie niż jedną odmienną - wiąże się to z pewnymi nakładami, które nie są w stanie w żaden sposób się zwrócić przy jednorazowej produkcji.

Wystawiamy ją na aukcję, sądząc, że znajdzie się ktoś, kto doceni kunszt producenta, jego szczere chęci i walory samego produktu. LINK DO AUKCJI - TUTAJ.
Na koszulce widnieje także oryginalny autograf GrubSona.....cóż...to po prostu unikat na skalę światową ....

Poza tym - cieszymy się, że pierwsza akwarela (nr 4) znalazła już swojego właściciela, 23 kolejne jeszcze czekają ... mamy nadzieję, że rozejdą się po całej Polsce (a może i świecie) i będą zdobić Wasze ściany przypominając Wam na dłużej o naszej akcji i o tym, że mieliście na nią duży wpływ.
Jeżeli podobają się Wam akwarele autorstwa Krystyny Piotrowskiej - wyślijcie do nas maila o treści "Akwarela" na adres: patrick@plusnet.pl, ustalimy szczegóły dostawy. Podobnie, jak koszulka Intruza - są tworzone z sercem i na pewno nigdzie nie znajdziecie dwóch takich samych!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za pozostawienie komentarza.