środa, 22 sierpnia 2012

Piknik - zaproszenie

W podziękowaniu za Wasze zaangażowanie w zbiórce pieniędzy na operację serca Wiktorka, chcielibyśmy, już na koniec naszej akcji zaprosić Was na "Piknik dla Wiktorka", który odbędzie się w najbliższy piątek i niedzielę na lotnisku w Rybniku - Gotartowicach.

Przygotowaliśmy moc atrakcji dla małych i dużych - będą koncerty, pokazy i przejazdy ulicami miasta motorów, popisy pirotechniczne Bractwa Ogniowego a także wybory najlepszej ciężarówki i motocykla. Na lotnisku odbędzie się także Msza św. polowa, na którą przyjedzie specjalnie ksiądz na Harleyu. Ma być głośno i gorąco!

W trakcie przygotowywania imprezy ani my, ani Organizator, ani Fundacja nie przypuszczaliśmy, że zbiórkę zakończymy dzięki Wam tak szybko. Planowany wcześniej dochód z imprezy nie będzie zatem przeznaczony na pokrycie kosztów operacji lecz zasili konto Fundacji Cor Infantis w tym pooperacyjną rehabilitację Wiktora.

Jeśli macie ochotę się pobawić, dajcie nam tylko znać. Dzięki przychylności Organizatora udało nam się wynegocjować dla Was 20 rodzinnych wejściówek, prosimy tylko o kontakt na maila.

Zapraszamy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za pozostawienie komentarza.