poniedziałek, 21 stycznia 2013

Program do rozliczenia PIT za 2012 rok

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Fundacja Serce Dziecka udostępniła nam oprogramowanie do rozliczania PIT za 2012 rok. Dzięki niemu łatwo i szybko można rozliczyć swój PIT (łącznie z wysłaniem e-deklaracji przez internet). Nie trzeba pamiętać o danych Fundacji, gdyż zarówno jej dane jak i dane Wiktora podstawią się automatycznie.

Roczne rozliczenie podatkowe można dokonać na dwa sposoby:

1) INTERNETOWO:
Po ściągnięciu przygotowanego przez Fundację bezpłatnego programu, podczas uzupełniania dane Wiktora podstawią się automatycznie, dając pewność, że środki z 1% trafią pod właściwy adres. Programem tym można także przygotować i wysłać e-deklarację - czyli PIT przez internet.Program można bezpłatnie ściągnąć po kliknięciu: TUTAJ.

2) TRADYCYJNIE:
W odpowiedniej rubryce w PIT należy wpisać dane:
- KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych: Wiktor Łatuszyński

Środki z akcji 1% planujemy przeznaczyć na potrzeby kardiologiczne Wiktora - czyli między innymi na zakup niezbędnych lekarstw oraz dojazdy na wizyty kontrolne do poradni lub szpitala. Okres pooperacyjny szczególnie obfituje w tego rodzaju wydatki.
Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji w gronie swoich znajomych poprzez udostępnienie na Waszym Facebooku, blogu itp.

DZIĘKUJEMY !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za pozostawienie komentarza.