niedziela, 13 stycznia 2013

1% podatku za 2012 rok

W tym roku, wspólnie z Fundacją Serce Dziecka, po raz pierwszy organizujemy zbiórkę 1% podatku z rocznego rozliczenia podatkowego PIT. Zależy nam na tym, abyście Wy także do niej dołączyli.

Być może są wśród Was osoby, które jeszcze nie przekazywały 1%, szczególnie więc zachęcamy do naszej akcji, gdyż to nic nie kosztuje - wystarczy w odpowiedniej rubryce w PIT wpisać dane:
Numer KRS: 0000266644
Cel szczegółowy 1%: Wiktor Łatuszyński


Fundacja Serce Dziecka zobowiązała się za niedługo przekazać nam program do rozliczania PIT-ów (e-deklaracje) uzupełniony danymi Wiktora. Gdy go otrzymamy - damy znać. Można też wypisać PIT w tradycyjny sposób, "na piechotę" - wpisując podane wyżej informacje.

Środki uzyskane ze zbiórki 1% podatku chcemy przeznaczyć na lekarstwa, dojazdy na kontrolę, potrzebne środki medyczne - wszystko po to, aby Wiktor miał wszystko to, czego potrzebuje, żeby niczego mu nie zabrakło.

Pragniemy także dodać, że część środków ze zbiórki (5% z całości uzyskanej sumy) przekażemy na pomoc innym potrzebującym małym sercom - podopiecznym Fundacji Serce Dziecka. My także w ten sposób chcemy podzielić się z innymi potrzebującymi tym, co otrzymamy.

Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji w gronie swoich znajomych poprzez udostępnienie na Waszym Facebooku, blogu itp.

Dziękujemy!1 komentarz:

  1. Mam u siebie taką zakładkę z apelami o pomoc i zamieściłam tam link do Was. Dużo siły w dalszej walce życzę!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za pozostawienie komentarza.