Akwarele

Dla wszystkich internautów, którzy planują dołożyć swoją cegiełkę w ramach akcji "Serce w naprawie" przygotowaliśmy SPECJALNĄ NIESPODZIANKĘ.

Każda osoba, wpłacająca kwotę min. 150 zł na leczenie Wiktora - w ramach podziękowania otrzyma od nas jedną spośród poniższych ręcznie malowanych akwareli autorstwa Krystyny Piotrowskiej, nagrodzonej m.in. wyróżnieniem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - "Osobowość Ostrowskiej Kultury 2012 roku: Twórczość Artystyczna".

Akwarele te są wyjątkowe, gdyż zostały przekazane nam specjalnie na naszą akcję. Są ręcznie malowane, na specjalnym grubym papierze, bez ram abyście sami zdecydowali, jak chcecie je "opakować" przed zawieszeniem na ścianie.

Co zrobić aby dostać taką akwarelę? W pierwszej kolejności skontaktować się z nami. Ilość akwareli jest ograniczona więc zachęcamy do szybkiej decyzji - numer wybranej akwareli i swój adres do wysyłki prosimy wysyłać na emaila: patrick@plusnet.pl podając w tytule "Akwarela".

Mamy nadzieję, że już wkrótce te wszystkie piękne akwarele ozdobią Wasze ściany.

I na koniec jeszcze jedno - kilka spośród naszych akwareli jest dwustronnych, co dodatkowo dodaje im wartości. Niech to jednak zostanie tajemnicą o których konkretnie mowa - może się zdarzyć że wybierzecie właśnie tą. Znudzi się, przewrócicie na drugą stronę i macie nowy obrazek :-)

ZOBACZ JAK PREZENTUJĄ SIĘ AKWARELE I SAM ZDECYDUJ, KTÓRĄ CHCIAŁBYŚ MIEĆ - KLIKNIJ TUTAJ.

===============================================================
INFORMACJE O STANIE AKWAREL:

- Akwarela nr 4 przekazana już w dobre ręce - DZIĘKUJEMY - reszta czeka jeszcze na nowych właścicieli :-)
- Akwarela nr 15 wędruje do kolejnej osoby za wsparcie poprzez portal siepomaga.pl - DZIĘKUJEMY !