wtorek, 21 sierpnia 2012

Finiszujemy

30.06.2012. startowaliśmy, dziś - niespełna dwa miesiące później - finiszujemy.

Dzięki Waszym wielkim sercom udało się zebrać potrzebne pieniądze na operację Wiktora. Bardzo dużą kwotę - w bardzo krótkim czasie. Niemożliwe stało się możliwe.
Ciężko jest nam podziękować każdemu z Was z osobna, gdyż ... nie starczyło by nam miejsca na blogu :-) Chcemy jednak żebyście wiedzieli, że jesteśmy Wam wszystkim bardzo, bardzo wdzięczni. Podziękowania chcemy złożyć też kilku dużym fundacjom - Fundacji Radia Zet, Fundacji PKO Banku Polskiego, Fundacji Polsat, Fundacji JLC - Wasze cegiełki także nas mocno podbudowały.

W trakcie zbiórki spotkaliśmy się z niewyobrażalnie pozytywnym odbiorem naszej akcji (no - może poza kilkoma drobnymi przypadkami o których już w sumie nie pamiętamy). Zaskoczyło nas to, gdyż nie sądziliśmy, że tyle dobra jest wokół nas i Was. Naprawdę. Mamy nadzieję, że hasło "dobro powraca" nie stanie się tylko sloganem reklamowym ale faktem (mamy już informację że do kilku osób dobro powróciło - pod różnymi postaciami).

WIELKIE DZIĘKI !!!

Teraz powoli pakujemy się .... 28.08. wylatujemy do Monachium, operacja serca zaplanowana jest na 31.08.

TRZYMAJCIE MOCNO KCIUKI !!!


PS: Wiktor także chciał dołączyć się do podziękowań i narysował dla Was serduszko najpiękniej jak tylko potrafi.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za pozostawienie komentarza.